kosiarka elektryczna 48 cm, 2000W, Black+Decker [LM2000-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:LM2000-QS
814,70zł brutto
662,36zł netto
925,19zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 11
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8147 pkt. |
Kosiarka elektryczna do trawy Black+Decker LM2000-QS, z systemem EdgeMax pozwalającym na koszenie trawy przy samej krawędzi wzdłuż murów, płotów czy rabat kwiatowych.
Kosiarka wyposażona jest w silnik o mocy 2000W, z szerokością koszenia 48 cm. Wysokość koszenia regulowana 7-stopniowo w zakresie 38-100 mm.
Uchwyt kosiarki można złożyć, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca podczas przechowywania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Kosiarka elektryczna do trawy Black+Decker [LM2000-QS]:
- kosiarka elektryczna z silnikiem o mocy 2000 W i szerokością koszenia 48 cm,
- przeznaczona do ogrodów o powierzchni do 600 m²,
- kosiarka ma trzy funkcje pracy: cięcie trawy z koszem, wyrzut boczny i mulczowanie,
- jest wyposażona w kosz na trawę o pojemności 50 litrów,
- poziom wysokości koszenia regulowany za pomocą dźwigni w 7 pozycjach w zakresie 38 - 100 mm,
- konstrukcja obudowy kosiarki EdgeMax pozwala na koszenie blisko murków czy krawężników,,
- wyposażona jest w rękojeść na stałe zamocowaną do obudowy pozwalającą na wygodne przenoszenie,
- uchwyt kosiarki można łatwo złożyć, dzięki czemu kosiarka zajmuje mniej miejsca podczas przechowywania.
PARAMETRY TECHNICZNE KOSIARKI BLACK+DECKER [LM2000-QS]:
- szerokość koszenia: 48 cm,
- moc znamionowa: 2000 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3500 obr./min.,
- pojemność kosza na trawę: 50 L,
- regulacja wys. koszenia: 7-stopniowa,
- wysokości koszenia: 38, 48, 58, 68, 78, 88, 100 mm,
- uchwyt do przenoszenia: tak,
- poziom mocy akustycznej: 96 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 85 dB(A),
- współczynnik hałasu: 2,5 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- waga: 25,46 kg
WYPOSAŻENIE KOSIARKI BLACK+DECKER [LM2000-QS]:
- kosz na trawę 50 L,
- ostrze tnące 48 cm,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 25,46 kg |
| na wyposażeniu: | kosz na trawę 50 L, ostrze tnące 48 cm, instrukcja obsługi |
| moc znamionowa: | 2000 W |
| wysokość koszenia: | 38-100 mm |
| napęd: | nie |
| pojemność kosza: | 50 l |
| liczba pozycji koszenia: | 7 |
| szerokość koszenia: | 48 cm |
| obudowa: | polipropylenowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | tak |
| powierzchnia koszenia: | 600 m² |
| natężenie hałasu: | 96 dB |
| EAN: | 5035048656594 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 26 kg |
| długość opakowania: | 89 cm |
| szerokość opakowania: | 55.3 cm |
| wysokość opakowania: | 41.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
