klucz imbusowy typu T, izolowany 1000V, 6mm, KNIPEX [98 15 06]
-
Producent:
-
Kod producenta:98 15 06
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2010 pkt. |
Profesjonalny, wydłużany klucz w izolacji VDE "typu T" do prac pod napięciem, rozmiar 6mm firmy Knipex model [98 15 06] do dokręcania ręcznego.
Izolacja VDE do 1000 V wykonana jest zgodnie z normą IEC 60900DIN EN 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.klucz imbusowy typu T izolowany firmy KNIPEX [98 15 06]
- profesjonalny, wydłużony klucz imbusowy "typu T", izolowana do prac pod napięciem dla elektryków,
- wykonany z najwyższej jakości materiałów, testowany zgodnie z normami krajowymi i międzynarodowymi,
- do użytku ręcznego,
- długość części roboczej (nieizolowanej) 11 mm,
- wykonana ze stali chromowo-wanadowej, kutej,
- izolacja VDE do 1000 V zgodnie z normą IEC 60900DIN EN 60900,
Wszystkie narzędzia Knipex oznaczone symbolem 1000V i znakiem podwójnego trójkąta są m.in. testowane na wytrzymałość dielektryczną pod napięciem 10000V. Zapewnia to duży margines bezpieczeństwa dla użytkownika, nawet w przypadku konieczności wykonywania prac pod napięciem 1000V AC oraz 1500V DC.
Parametry izolowanego klucza imbusowego "typu T" firmy KNIPEX 98 15 06
- rozmiar klucza (S): 6 mm
- długość: 250 mm,
- długość części roboczej: 11 mm,
- długość rękojeści: 90 mm,
- waga: 452 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 452 g |
| liczba zębów: | 24 szt |
| długość części roboczej: | 11 mm |
| rozmiar: | 6 mm |
| EAN: | 4003773020486 |
| typ grotu: | Sześciokątny Imbus |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.452 kg |
| długość opakowania: | 26 cm |
| szerokość opakowania: | 9.6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
