klin drwalski z tworzywa, 260mm, BAHCO [LS-COIN 26 CM]
-
Producent:
-
Kod producenta:LS-COIN 26 CM
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 865 pkt. |
Klin drwalski z tworzywa BAHCO LS-COIN 26 CM, o długości 260 mm, stosowany przy powalaniu drzew. Stosowanie klinów w naturalnym pochyleniu drzewa pomaga ustalić kierunek upadku, co zwiększa bezpieczeństwo i precyzję podczas operacji ścinania.
Klin wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa, z wypustkami minimalizującymi ryzyko wypadnięcia z pnia drzewa i przytrzaśnięcia ostrza piły podczas ścinania drzewa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Klin drwalski z tworzywa do obalania drzew, 260mm, BAHCO [LS-COIN 26 CM]:
- klin stosowany przy powalaniu drzew wycinanych przy pomocy piły łańcuchowej - umieszczenie klinów w naturalnym pochyleniu drzewa pomaga ustalić kierunek upadku, co zwiększa bezpieczeństwo i precyzję podczas operacji ścinania,
- wyprodukowany z twardego, odpornego na uderzenia tworzywa,
- wypustki w powierzchni klina minimalizują ryzyko wypadnięcia z pnia drzewa i przytrzaśnięcia ostrza piły,
- wykonanie klina z tworzywa zmniejsza ryzyko uszkodzenia piły łańcuchowej, czy siekiery stosowanych przy ścinaniu drzewa,
- klina drwalskiego nie należy stosować do rozłupywania drewna
PARAMETRY TECHNICZNE KLINA BAHCO [LS-COIN 26 CM]:
- długość całkowita: 260 mm,
- waga: 295g
| długość całkowita: | 260 mm |
| waga: | 295 g |
| EAN: | 7311518333041 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.295 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 12 cm |
| wysokość opakowania: | 7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
