gwoździe do betonu i drewna, Standard 2,6 x 15mm, DeWalt [DCN8901015]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCN8901015
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1239 pkt. |
Gwoździe gładkie, z pełnym łbem do gwoździarek DeWALT [DCN8901015] o średnicy 2,6mm i długości 15mm, pakowane po 1005 szt.
Gwoździe stosowane są do szybkiego, trwałego łączenia różnego typu mocowań do konstrukcji betonowych i drewnianych.
Polecamy stosowanie gwoździ DCN8901015 z gwoździarką akumulatorową DeWALT DCN890P2 i DCN890N.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Gwoździe do gwoździarki akumulatorowej do betonu i drewna DeWALT [DCN8901015]
- gwoździe w wersji STANDARD znakomicie sprawdzają się do mocowania różnego rodzaju łączników, zaczepów, mocowań do rur, przewodów wentylacyjnych, elektrycznych czy peszli itp.
- gwoździe te przeznaczone są do stosowania w takich materiałach jak: gazobetonie, cegle, betonie komórkowym, murze, drewnie, w betonie B-10.
- dla większej wygody gwoździe w wersji STANDARD mocowane są na taśmie plastikowej w kolorze żółtym,
Parametry gwoździ do gwoździarki DeWALT DCN8901015:
- długość całkowita: 15mm,
- średnica: 2,60mm,
- średnica łba: 6,3mm,
- wykończenie: galwanizowane,
- mocowanie: na taśmie plastikowej,
- kąt pochylenia: 15o,
- ilość sztuk w opakowaniu: 1005szt.
- opakowanie: karton
Polecamy stosowanie gwoździ DCN8901015 z gwoździarką akumulatorową DeWALT DCN890P2 i DCN890N.
| średnica gwoździa: | 2,6 mm |
| rodzaj łba: | okrągły pełny |
| rodzaj gwoździa: | gładki |
| pokrycie: | ocynkowany |
| rodzaj łączenia: | na taśmie z tworzywa |
| kąt pochylenia gwoździa: | 15 ° |
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1005 szt. |
| długość całkowita: | 15 mm |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: | DCN890 |
| EAN: | 5054905022334 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.00 kg |
| długość opakowania: | 13.20 cm |
| szerokość opakowania: | 10.20 cm |
| wysokość opakowania: | 10.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
