duża skrzynka Large Tough Case+ DeWALT [DT70804-QZ] z 3 pudełkami Small Bulk Storage, 8 uchwytami na końcówki i 6 przegródkami
-
Producent:
-
Kod producenta:DT70804-QZ
Stan magazynowy: 12
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1179 pkt. |
Duża skrzynka organizer Large Tough Case DeWALT [DT70804-QZ], wchodząca w skład nowego systemu magazynowania akcesoriów ToughCase+.
Skrzynka dostarczana jest z 3 pudełkami na bity Small Bulk Storage, 4 uchwytami do przechowywania końcówek o długości 25 mm, 4 uchwytami do końcówek o długości 57 mm oraz 6 przegródkami.
Skrzynkę DT70804 można dopinać do skrzyń narzędziowych systemu TStak i przenosić razem z nimi. Można do niej również zamontować 2 średnie skrzynki Medium Tough Case+. Przechowywanie akcesoriów takich jak np. wiertła, bity czy nasadki w skrzynkach Tough Case+ umożliwia zachowanie porządku i posiadanie wszystkich potrzebnych do pracy narzędzi zawsze w zasięgu ręki, kiedy są potrzebne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Duża skrzynka Large Tough Case+ DeWALT [DT70804-QZ]:
- praktyczna, duża skrzynka-organizer wchodząca w skład nowego systemu magazynowania akcesoriów ToughCase+,
- można ją dopiąć do skrzyń narzędziowych systemu TStak i przenosić razem z nimi,
- można też dopiąć do niej dwie średnie skrzynki Medium Tough Case+,
- skrzynka dostarczana jest z 3 pudełkami Small Bulk Storage, 4 uchwytami do przechowywania końcówek o długości 25 mm, 4 uchwytami do końcówek o długości 57 mm oraz 6 przegródkami,
- całe wyposażenie można wyjąć i dostosować do swoich potrzeb, aby wygodnie przechowywać końcówki oraz inne drobne narzędzia i akcesoria, jak np. wiertła, śruby, nakrętki, nasadki, itp.,
- skrzynka i wyposażenie wykonane jest z wysokiej jakości mocnego tworzywa sztucznego, co gwarantuje im wytrzymałość w trudnych warunkach na placu budowy.
Wyposażenie skrzynki Large Tough Case+ DeWALT [DT70804-QZ]:
- 3 x pudełko na końcówki Small Bulk Storage,
- 4 x uchwyt na końcówki o długości 25 mm,
- 4 x uchwyt na końcówki o długości 57 mm,
- 6 x przegródka z tworzywa,
- wymiary skrzynki (D x S x W): 440 x 330 x 52 mm
Firma DeWalt wprowadziła na rynek nowy system opakowań "ToughCase+" przeznaczony do przechowywania i transportu akcesoriów i jest kompatybilny z systemem TStak
- system skład się z trzech skrzynek różnej wielkości i małego pojemnika:
- skrzynka duża - Large Tough Case
- skrzynka średnia - Medium Tough Case,
- skrzynka mała - Small Tough Case,
- pojemnik - Small Bulk Storage,
- pojemnik może być umieszczony wewnątrz każdej ze skrzynek dzięki specjalnemu systemowi mocowań,
- na skrzynkę małą i pojemnik zbiorczy został przygotowany specjalny organizer TStak.
- system "ToughCase+" uzupełnia systemem skrzyń TStak.
| wymiary: | 440 x 330 x 52 mm mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4536178894753 |
| system opakowań: | DeWalt ToughCase+ |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.60 kg |
| długość opakowania: | 43.00 cm |
| szerokość opakowania: | 33.00 cm |
| wysokość opakowania: | 5.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
