dmuchawa/odkurzacz/rozdrabniarka ogrodowa 2600W, 40l, Black+Decker [BEBLV260-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BEBLV260-QS
264,00zł brutto
214,63zł netto
307,21zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 17
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2640 pkt. |
Elektryczny odkurzacz / dmuchawa / rozdrabniarka ogrodowa do liści firmy Black&Decker model BEBLV260, z silnikiem o mocy 2600W i workiem na odpadki o pojemności 40l.
Odkurzacz ogrodowy z wysoką mocą zasysania i dwunastokrotną rozdrabniarką szybko usuwa najbardziej uporczywe resztki z ogrodu. Dmuchawa z prędkością wydmuchu 315 km/h poradzi sobie nawet z największymi odpadkami.
dmuchawa / odkurzacz / rozdrabniarka ogrodowa Black+Decker BEBLV260:
- dmuchawa ogrodowa wyposażona jest w silnik o mocy 2600W
- prędkość wydmuchu 315 km/h poradzi sobie nawet z największymi odpadkami
- wysoka moc zasysania - do szybkiego usuwania najbardziej uporczywych resztek z ogrodu
- zmniejszenie objętości resztek - wydajny rozdrabniacz zmniejsza objętość odpadów
dwunastokrotnie, ułatwiając ich usuwanie - 40L pojemnik na odpady pozwala na szybsze i łatwiejsze opróżnianie
- optymalna konstrukcja pozwala na szybsze przełączanie między trybami
parametry dmuchawy / odkurzacza ogrodowego BEBLV260:
- moc znamionowa: 2600 W
- pojemność worka: 40l
- funkcja dmuchawy: tak
- funkcja odkurzacza: tak
- funkcja rozdrabniarki: tak
- prędkości wydmuchu: 315 km/h
- max objętość zasysania / wydmuchu: 11,7 m3/min
- objętość po zmieleniu: 12:1
- masa: 4,4 kg
UWAGA WAŻNE :
Aby urządzenie działało należy pamiętać o prawidłowym ustawieniu pierścienia, tak jak pokazuje rys B w instrukcji, w pozycji zamkniętej "kłódki". Jeśli tego nie zrobimy urządzenie nie będzie działało.
| waga kg: | 4,4 kg |
| na wyposażeniu: | dysza do wydmuchu, dysza do odsysana, worek |
| max wydajność przepływu powietrza: | 11,7 m3/min |
| prędkość przepływu powietrza: | 315 km/h |
| moc znamionowa: | 2600 W |
| pojemność zbiornika: | 40 l |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| natężenie hałasu: | 102,5 dB |
| objętość po zmieleniu: | 12:1 |
| EAN: | 5035048705124 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
