Buty BHP, czarne, rozmiar 44, S1P, DURANT, DEWALT [DWF50091-126-10]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWF50091-126-10
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2910 pkt. |
Buty BHP, czarne, rozmiar 44, S1P, DURANT, DEWALT [DWF50091-126-10]
Obuwie robocze z cholewką z siateczki syntetycznej, zapewniającej odprowadzanie wilgoci i komfort.
Buty są antystatyczne, nie przenoszą ładunków elektrycznych.
Gumowa podeszwa odporna na paliwa, oleje i wysoką temperaturę gwarantuje przyczepność i ochronę przed poślizgnięciem.
Piankowa podeszwa środkowa EVA zapewnia amortyzację.
Kompozytowe wkładki antyprzebiciowe (do 4,5 mm) i podnoski (200 J) chronią stopy.
Obuwie posiada certyfikaty EN ISO 20345:2022 – S1P oraz FO, HRO, SRA.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Buty BHP, czarne, rozmiar 44, S1P, DURANT, DEWALT [DWF50091-126-10]
- cholewki butów wykonane z siateczki z tworzywa sztucznego skutecznie odprowadzają wilgoć, zapewniając stopom komfort,
- buty są antystatyczne, nie przenoszą ładunków elektrycznych,
- zewnętrzne podeszwy z gumy są odporne na paliwa, oleje oraz wysokie temperatury (do 300℃), zapewniają dobrą przyczepność oraz chronią przed poślizgnięciem,
- lekkie środkowe podeszwy z pianki EVA zapewniają dobrą amortyzację,
- kompozytowe wkładki antyprzebiciowe, chronią stopy przed ostrymi przedmiotami (do 4.5 mm),
- podnoski ochronne z kompozytu chronią przed uderzeniami o energii do 200 J,
- obuwie posiada certyfikaty EN ISO 20345:2022 - S1P oraz FO, HRO, SRA,
PARAMETRY TECHNICZNE BUTÓW DURANT, DEWALT [DWF50091-126-10]
- materiał wierzchni: tworzywo sztuczne,
- materiał wewnętrzny: tworzywo sztuczne,
- materiał podeszwy zewnętrznej: guma,
- materiał podeszwy środkowej: pianka EVA,
- materiał wkładek: kompozyt,
- elementy ochronne: podnoski i wkładki antyprzebiciowe z kompozytu,
- rodzaj zapięcia: sznurówki,
- rozmiar buta: 44,
| opakowanie: | karton |
| rozmiar ubrania: | 44 |
| EAN: | 5061060823294 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny |
| rodzaj: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.7 kg |
| długość opakowania: | 35 cm |
| szerokość opakowania: | 25 cm |
| wysokość opakowania: | 12,5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
