Buty BHP, czarne, rozmiar 43, S7, ENDEVOUR, DEWALT [DWF50551-101-09]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWF50551-101-09
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3105 pkt. |
Buty BHP, czarne, rozmiar 43, S7, ENDEVOUR, DEWALT [DWF50551-101-09]
Obuwie robocze z cholewką ze skóry nubukowej, co zapewnia wytrzymałość i komfort noszenia.
Buty są antystatyczne, nie przenoszą ładunków elektrycznych.
Pięty i noski wzmocniono warstwą tworzywa sztucznego odporną na zarysowania.
Obuwie jest w pełni wodoodporne i przystosowane do pracy w wilgotnym środowisku.
Poliuretanowe podeszwy są odporne na paliwa, oleje oraz temperatury do 300℃, zapewniając bardzo dobrą przyczepność.
Buty wyposażono w metalowe wkładki antyprzebiciowe chroniące przed ostrymi przedmiotami do 4.5 mm oraz stalowe ochraniacze pięt i podnoski zabezpieczające palce przed uderzeniami o energii do 200 J.
Obuwie posiada certyfikaty EN ISO 20345:2022 – S7 oraz FO, HRO, SR, SC.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Buty BHP, czarne, rozmiar 43, S7, ENDEVOUR, DEWALT [DWF50551-101-09]
- cholewki butów wykonane są ze skóry nubukowej, co zapewnia wytrzymałość i komfort noszenia,
- buty są antystatyczne, nie przenoszą ładunków elektrycznych,
- pięty oraz noski są odporne na zarysowania dzięki dodatkowej warstwie tworzywa sztucznego,
- buty są w całości wodoodporne, przeznaczone do pracy w wilgotnym środowisku,
- zewnętrzne podeszwy wykonane z poliuretanu są odporne na paliwa, oleje i wysokie temperatury (do 300℃), zapewniają dobrą przyczepność i chronią przed poślizgnięciem,
- metalowe wkładki antyprzebiciowe, chronią stopy przed ostrymi przedmiotami (do 4.5 mm),
- obuwie posiada stalowe ochraniacze pięt oraz stalowe podnoski, które chronią palce przed uderzeniami o energii do 200 J,
- obuwie posiada certyfikaty EN ISO 20345:2022 - S7 oraz FO, HRO, SR, SC, LG,
PARAMETRY TECHNICZNE BUTÓW ENDEVOUR, DEWALT [DWF50551-101-09]
- materiał wierzchni: skóra nubukowa,
- materiał wewnętrzny: skóra nubukowa,
- materiał podeszwy zewnętrznej: poliuretan,
- materiał podeszwy środkowej: poliuretan,
- materiał wkładek: metal,
- elementy ochronne: podnoski, ochraniacze na pięty oraz wkładki antyprzebiciowe,
- rodzaj zapięcia: sznurówki,
- rozmiar buta: 43,
| opakowanie: | karton |
| rozmiar ubrania: | 43 |
| EAN: | 5063777001347 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny |
| rodzaj: |
|
| masa z opakowaniem: | 1.8 kg |
| długość opakowania: | 32.5 cm |
| szerokość opakowania: | 28.5 cm |
| wysokość opakowania: | 12 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
