brzeszczoty bagnetowe do piły szablastej, HSS, do drewna, płyt wiórowych i gipsowych, 150mm, 4 zęby/cal, 5szt., Makita [P-04999]
-
Producent:
-
Kod producenta:P-04999
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 395 pkt. |
Komplet 5 szt. oryginalnych brzeszczotów bagnetowych MAKITA P-04999 o długości 150mm, przeznaczonych do pił bagnetowych (posuwowych) różnych producentów.
Brzeszczoty bagnetowe P-04999 stosuje się do szybkiego cięcia drewna, zwłaszcza drewna mokrego, płyt wiórowych, płyt OSB, płyt gipsowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczoty do piły szablastej do cięcia drewna płyt wiórowych i gipsowych 5szt., Makita P-04999:
- brzeszczot do piły bagnetowej wykonany w technologii HSS, brzeszczot wykonany jest z elastycznej stali szybkotnącej HSS - zapewnia to dużą trwałość i odporność na złamania,
- uchwyt brzeszczotu pozwala na stosowanie go z piłami bagnetowymi (posuwowymi) różnych producentów takimi jak Bosch, DeWALT, Metabo, Makita itd...,
- brzeszczot do piły szablastej przeznaczony jest do szybkiego drewna, zwłaszcza drewna mokrego, płyt wiórowych, płyt OSB, płyt gipsowych.
Parametry brzeszczotów do pił posuwowych Makita P-04999:
- długość całkowita: 150 mm,
- liczba zębów na cal: 4,
- materiał ostrza: HSS (stal szybkotnąca),
- typ zębów: frezowane, falowane
- przeznaczenie: do drewna, zwłaszcza drewna mokrego, płyt wiórowych, płyt OSB, płyt gipsowych
- liczba sztuk w opakowaniu: 5 szt.
Podział brzeszczotów do pił posuwowych ze względu na rodzaj uzębienia (źródło: katalog Osprzęt Makita 2018/2019):
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 150 mm |
| liczba zębów na cal: | 4 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | HSS |
| EAN: | 088381914147 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
