akumulatorowy klucz udarowy/wkrętarka 3/4", 18V, 1050Nm, ASCD 18-1000 W34 AS Set, Fein [71151262000] 2x8,0Ah ProCORE, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:71151262000
3684,40zł brutto
2995,45zł netto
4875,84zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 36844 pkt. |
Profesjonalny akumulatorowy klucz udarowy/wkrętarka 18V z mocowaniem na kwadrat 3/4" ASCD 18-1000 W34 AS, Fein 71151262000, do śrub w rozmiarze do M27, dostarczany z 2 akumulatorami o pojemności 8,0 Ah i ładowarką, pakowany w walizce z tworzywa.
Klucz udarowy wyposażony jest w wytrzymały silnik bezszczotkowy FEIN PowerDrive z maksymalnym momentem obrotowym 1050 Nm. Elektroniczne ustawienie momentu obrotowego w 6 stopniach zapobiega zrywaniu łbów wkrętów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz udarowy 3/4", 18V, ASCD 18-1000 W34 AS SET 8 AH PROCORE, Fein [71151262000]:
- kompaktowy klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 3/4" przeznaczony do prac profesjonalnych,
- wyposażony jest w wytrzymały bezszczotkowy silnik FEIN PowerDrive o wysokiej sprawności i trwałości,
- elektroniczne ustawienie momentu obrotowego w 6 stopniach zapobiega zrywaniu łbów wkrętów,
- wysoki moment obrotowy do 1050 Nm pozwala na dokręcanie i odkręcanie śrub do rozmiaru M27,
- klucz udarowy posiada zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem,
- elektroniczna ochrona przed przeciążeniem i hamulec zapewniają kompleksową ochronę użytkownika,
- wytrzymała metalowa przekładnia udarowa,
- jest kompatybilny z akumulatorami FEIN ze złączem AMPShare oraz Bosch Professional 18V (produkowanymi od roku 2008) i akumulatorami AMPShare,
- klucz udarowy dostarczany jest z 2 akumulatorami ProCORE 18V i ładowarką, pakowany w walizce.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO FEIN [71151262000]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 1800 obr./min,
- częstość udarów: 0 - 2200 ud./min.,
- maksymalny moment obrotowy: 1050 Nm,
- typ mocowania: kwadrat 3/4",
- śruby standardowe: do M27 (8.8),
- wkręty do drewna: 12 x 600 mm,
- poziom mocy akustycznej: 104,7 dB(A)
- poziom ciśnienia akustycznego: 96,7 dB(A),
- wibracje: 15,7 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 233 x 90 x 220 mm,
- waga bez akumulatora: 3,1 kg
WYPOSAŻENIE KLUCZA UDAROWEGO FEIN [71151262000]:
- 2 akumulatory ProCORE (18V / 8,0Ah),
- szybka ładowarka GAL18 V-160 AS,
- uchwyt do końcówek,
- uchwyt do mocowania na pasku,
- walizka z tworzywa L-BOXX 136,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 8.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,1 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory ProCORE (18V / 8,0Ah), szybka ładowarka GAL18 V-160 AS, uchwyt do końcówek, uchwyt do mocowania na pasku, walizka z tworzywa L-BOXX 136, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-2200 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1800 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 233 x 90 x 220 mm |
| max moment obrotowy : | 1050 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| natężenie hałasu: | 104,7 dB |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| Gwarancja Fein: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Fein umożliwia przedłużenie gwarancji do 3 lat na elektronarzędzia, akumulatory litowo-jonowe FEIN i ładowarki, pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu, na stronie producenta (https://my.fein.com/user-account/login), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie https://fein.com/pl_pl/serwis/3-lata-gwarancji-fein-plus/. |
| długość opakowania: | 44 cm |
| szerokość opakowania: | 35,5 cm |
| wysokość opakowania: | 15,5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: C. & E. Fein GmbH ul. Hans-Fein-Str. 81 73529 Schwäbisch Gmünd-Bargau, Germany e-mail: info@fein.de |
