akumulatorowy klucz udarowy 1", 4000Nm, 40V, 2x5,0Ah, XGT, Makita [TW009GT201]
-
Producent:
-
Kod producenta:TW009GT201
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 61755 pkt. |
Akumulatorowy klucz udarowy 1", 40V Max XGT, Makit [TW009GT201], dostarczany z 2 akumulatorami o pojemności 5,0 Ah i ładowarką, pakowany w walizce z tworzywa.
Klucz udarowy z maksymalnym momentem dokręcania 3150 Nm, wyposażony w uchwyt narzędziowy kwadratowy 1". Przeznaczony do ciężkich zastosowań w pracach montażowych, doskonale sprawdzi się w pracach prowadzonych w serwisach samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych czy budowlanych oraz w przemyśle ciężkim i na kolei.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowy klucz udarowy 1", 40V max XGT, Makita [TW009GT201]
- mocny klucz udarowy z mocowaniem na kwadrat 1", przeznaczony do prac profesjonalnych o dużej intensywności, doskonale sprawdzi się w pracach prowadzonych w serwisach samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych czy budowlanych oraz w przemyśle ciężkim i na kolei,
- kompaktowa konstrukcja zapewnia lepszą zwrotność przy zachowaniu bardzo wysokiego momentu obrotowego,
- klucz udarowy wyposażony jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- wyprodukowany w technologii XPT, dzięki czemu cechuje go podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- klucz udarowy posiada 4-stopniową, elektroniczną regulację prędkości obrotowej, która umożliwia kontrolę prędkości obrotowej i częstotliwości udarów,
- płynna regulacja prędkości za pomocą przełącznika,
- tryb automatycznego zatrzymania, pozwala na zatrzymaniu maszyny automatycznie po poluzowaniu śruby lub nakrętki,
- maksymalny moment dokręcania wynosi aż 3150 Nm, a moment odkręcania 4000 Nm,
- podwójne oświetlenie LED z funkcją wstępnego i wtórnego świecenia,
- zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem – urządzenie wyłącza się automatycznie przy niskim poziomie baterii,
- klucz udarowy dostarczany jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowany w walizce z tworzywa.
DANE TECHNICZNE KLUCZA UDAROWEGO 40V MAX XGT MAKITA [TW009GT201]
- napięcie zasilania: 40V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 600 obr./min.,
- 2 bieg: 0 - 700 obr./min.,
- 3 bieg: 0 - 850 obr./min.,
- 4 bieg: 0 - 1200 obr./min., - częstotliwość udarów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 1200 /min.,
- 2 bieg: 0 - 1300 /min.,
- 3 bieg: 0 - 1500 /min.,
- 4 bieg: 0 - 1750 /min., - typ mocowania: kwadrat 1",
- śruby standardowe: M27 - M45,
- śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M20 - M33,
- maksymalny moment obrotowy:
- 1 bieg: 600 Nm,
- 2 bieg: 1000 Nm,
- 3 bieg: 1600 Nm,
- 4 bieg: 3150 Nm, - moment zwalniający: 4000 Nm,
- poziom mocy akustycznej: 109 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 101 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- wymiary (D x S x W): 435 x 135 x 276 mm,
- waga z akumulatorem: 11,0 - 11,9 kg.
WYPOSAŻENIE KLUCZA UDAROWEGO MAKITA [TW009GT201]
- 2 akumulatory BL4050F (40V max XGT / 5,0Ah),
- ładowarka,
- uchwyt boczny [122G63-9],
- walizka z tworzywa [821929-5],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 11,0 - 11,9 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL4050F (40V max XGT / 5,0Ah), ładowarka, uchwyt boczny [122G63-9], walizka z tworzywa [821929-5], instrukcja obsługi. |
| częstotliwość udaru: | 0-1750 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1200 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-1300 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-1500 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1200 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-600 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-700 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-850 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-1200 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1'' |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 570 x 135 x 276 mm |
| max moment obrotowy : | 3150 Nm |
| liczba biegów: | 4 |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| częstotliwość udaru na IV biegu: | 0-1750 udar/min |
| EAN: | 0197050005144 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
