akumulatorowa piła szablasta 18V Li-Ion 2x5,0Ah, Makita [DJR188RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DJR188RTJ
1653,21zł brutto
1344,07zł netto
1741,78zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16532 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa piła szablasta 18V Li-Ion firmy Makita model DJR188RTJ, w tej wersji z 2 akumulatorami 5,0Ah i ładowarką, całość pakowana w systemowej walizce MakPac typ3.
Piła wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC oraz zastosowano technologię podwyższonej odporności na pył i wilgoć XPT
Ze względu na pionowe usytuowanie silnika idealna do prac w miejscach trudno dostępnych. Długość całkowita maszyny to 316 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa piła szablasta firmy Makita o symbolu DJR188RTJ:
- lekka i kompaktowa (dł. 316mm) piła posuwowa zasilana akumulatorem Li-Ion 18 V,
- ze względu na pionowe usytuowanie silnika idealna do prac w miejscach trudno dostępnych,
- wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC,
- technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- piła bagnetowa DJR188RTJ ma beznarzędziową wymiane brzeszczotu i wyposażona jest w hamulec elektryczny,
- posiada ergonomicznie zaprojektowaną rękojeść pokrytą elastomerem,
- ma blokadę włącznika zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem,
- mocna dioda LED oświetlająca obszar roboczy jest z funkcją opóźnionego wygaszania,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i ładowarką.
parametry piły szablastej DJR188:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- częstotliwość skoków biegu jałowego: 0 - 3000 /min,
- długość skoku: 20 mm,
- zdolność cięcia w rurze: 130 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 255 mm,
- wymiary: 316 mm,
- waga (EPTA): 2,6 - 2,9 kg
wyposażenie piły szablastej DJR188RTE:
- 2 x akumulator 5,0Ah,
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- brzeszczot do metalu 100: B-20404,
- brzeszczot do drewna 100mm: B-20432,
- walizka MakPac typ3: 821551-8,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,9 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 5,0Ah: BL1850, ładowarka DC18RC: 195584-2, brzeszczot do metalu 100: B-20404, brzeszczot do drewna 100mm: B-20432, walizka MakPac typ3: 821551-8 |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 316 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 20 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 255 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 130 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381851855 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.8 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 21.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
