akumulatorowa listwa wibracyjna do betonu, POWERSHIFT, 54V, DeWalt [DCPS330N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCPS330N-XJ
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 57401 pkt. |
Akumulatorowa listwa wibracyjna do betonu, POWERSHIFT, 54V, DeWalt [DCPS330N-XJ] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowany w kartonie.
Urządzenie jest zasilane akumulatorem POWERSHIFT.
Posiada dwa uchwyty, które można zamieniać miejscami, zależnie czy operator jest prawo czy leworęczny.
Regulacja szerokości uchwytów pozwala uzyskać szerszy lub węższy chwyt.
Włącznik spustowy umożliwia płynną regulację wibracji maszyny.
Listwa wyposażona jest także w zintegrowaną podpórkę, która pozwala przechowywać ją w pozycji pionowej, co zapobiega zabrudzeniu rękojeści.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa listwa wibracyjna do betonu, POWERSHIFT, 54V, DeWalt [DCPS330N-XJ]
- maszyna jest zasilana akumulatorem POWERSHIFT,
- maszyna wyposażona jest w dwa uchwyty, których rękojeści można zamieniać miejscami, dostosowując je do preferencji operatora – zarówno prawo, jak i leworęcznego,
- dodatkowo uchwyty można regulować pod względem szerokości, co umożliwia ich ustawienie w pozycji węższej lub szerszej, zapewniając większy komfort i ergonomię pracy,
- wysokość oraz kąt uchwytów regulowane są za pomocą imbusa znajdującego się w rękojeści uchwytu niesterującego,
- rękojeści można w łatwy sposób ustawić na jednakowej wysokości dzięki wygrawerowanym wartościom,
- włącznik spustowy umożliwia płynną regulację wibracji maszyny,
- urządzenie posiada zacisk, który utrzymuje przewód od uchwytu sterującego, zapobiegając jego przeszkadzaniu podczas pracy,
- maszyna wyposażona jest także w zintegrowaną podpórkę, która pozwala przechowywać ją w pozycji pionowej, co zapobiega zabrudzeniu rękojeści,
- w tej wersji maszyna dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki,
DANE TECHNICZNE ZAGĘSZCZACZA DO BETONU [DCPS330N-XJ]
- maksymalna częstotliwość wibracji: 7 800 (wib/min) czyli 130 (hz),
- masa: 12,7 kg,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 54 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 12,7 kg |
| częstotliwość drgań/wibracji: | 7800 1/min |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048835524 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 20.13 kg |
| długość opakowania: | 77.20 cm |
| szerokość opakowania: | 59.00 cm |
| wysokość opakowania: | 49.60 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
