akumulatorowa frezarka górnowrzecionowa, 18V XR, tuleja zaciskowa 8mm-12mm, DeWalt [DCW620H2-QW] 2x5,0Ah, Li-Ion, POWERSTACK
-
Producent:
-
Kod producenta:DCW620H2-QW
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 29003 pkt. |
Dwuręczna frezarka górnowrzecionowa akumulatorowa 18V XR DeWALT DCW620H2-QW, z tuleją mocującą 8mm i 12 mm, dostarczana z 2 akumulatorami POWERSTACK o pojemności 5,0Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej TStak.
Frezarka wyposażona w wydajny silnik bezszczotkowy, włącznik spustowy oraz 7-pozycyjne pokrętło regulacji prędkości. Posiada również system Wireless Tool Control pozwalający na bezprzewodowe łączenie z odkurzaczami DEWALT, takimi jak DCV586M, w celu automatycznej aktywacji i wyłączania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa frezarka górnowrzecionowa 18V XR Li-Ion, DeWalt [DCW620H2-QW]:
- dwuręczna frezarka górnowrzecionowa z 2 tulejami zaciskowymi: 8 mm i 12 mm,
- wyposażona w trwały i wydajny silnik bezszczotkowy,
- posiada włącznik spustowy oraz 7-pozycyjne pokrętło regulacji prędkości,
- łagodny start, elektroniczny hamulec i stała prędkość zapewniają większą precyzję frezowania,
- system Wireless Tool Control pozwala na bezprzewodowe łączenie z odkurzaczami DEWALT, takimi jak DCV586M, w celu automatycznej aktywacji i wyłączania,
- nastawny ogranicznik głębokości pozwala precyzyjnie dobrać głębokość,
- głębokość zagłębienia wynosząca aż 70 mm sprawia, że frezarka nadaje się do frezowania na dużych głębokościach,
- stała prędkość frezu podczas frezowania zapewnia możliwość uzyskania dobrej jakości wykończenia,
- możliwość zamontowania prowadnicy równoległej oraz szyny prowadzącej,
- posiada zabezpieczenie sygnalizujące czerwoną lampką zakleszczenie frezu i wyłączające urządzenie,
- oświetlenie LED zapewnia lepszą widoczność frezu,
- kompaktowa i lekka konstrukcja frezarki z gumowymi uchwytami zapewniają wygodną pracę,
- frezarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce systemowej TStak.
PARAMETRY TECHNICZNE FREZARKI GÓRNOWRZECIONOWEJ 18V XR DEWALT [DCW620H2-QW]:
- napięcie zasilania: 18V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa: 11000-23000 obr./min.,
- wielkość suwu wgłębnego: 70mm,
- maksymalna średnica frezu: 63mm,
- rozmiar tulei zaciskowej: 8 mm / 12 mm,
- waga bez akumulatora: 3,62 kg
WYPOSAŻENIE FREZARKI 18V XR DEWALT [DCW620H2-QW]:
- 2 akumulatory POWERSTACK 18V/5,0Ah,
- ładowarka,
- tuleja zaciskowa 8 mm,
- tuleja zaciskowa 12 mm,
- adapter do odsysania pyłu,
- osłona przeciwpyłowa,
- klucz 22 mm,
- stożek centrujący,
- walizka TStak,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,62 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory POWERSTACK 18V/5,0Ah, ładowarka, tuleja zaciskowa 8 mm, tuleja zaciskowa 12 mm, adapter do odsysania pyłu, osłona przeciwpyłowa, klucz 22 mm, stożek centrujący, walizka TStak, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11000-23000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| średnica tulei zaciskowych: |
|
| typ frezu: | na trzpieniu |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048810378 |
| system opakowań: | DeWalt TStak |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 10.38 kg |
| długość opakowania: | 43.80 cm |
| szerokość opakowania: | 33.50 cm |
| wysokość opakowania: | 30.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
