frezarka górnowrzecionowa z regulacją prędkości 900W DeWalt [D26203-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:D26203-QS
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13610 pkt. |
Profesjonalna dwufunkcyjna frezarka górnowrzecionowa z regulacją prędkości DeWALT model D26203, wyposażona w silnik 900W z tuleją mocująca 8mm.
Frezarka górnowrzecionowa D26203 ma płynną regulacją obrotów w zakresie 16000 - 27000 obr/min, co pozwala precyzyjnie obrabiać szeroką gamę materiałów, z efektywnym systemem odprowadzenia wiórów.
Silnik napędowy frezarki można łatwo przełożyć z jednej stopy frezarskiej do drugiej co zwiększenia jej możliwości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
frezarka górnowrzecionowa DeWalt D26203:
- nowatorskie rozwiązanie 2 w 1, czyli zestaw ma napęd (silnik) który można zamocować w standardową stopę dwuręczną (dwukolumnową - na wyposażeniu) lub w stopę krawędziową (DO DOKUPIENIA),
- silnik napędowy frezarki można prosto i szybko przełożyć z jednej stopy frezarskiej do drugiej co zwiększenia jej możliwości,
- frezarka wyposażona jest w elektroniczną regulację prędkości z podtrzymaniem obrotów przy zmiennym obciążeniu umożliwia uzyskanie doskonałej jakości powierzchni dowolnego obrabianego materiału: drewna, aluminium, tworzywa,
- dzięki zmiennej prędkość obrotowej w zakresie 16000 - 27000 obr/min frezarka znakomicie sprawdza się do zastosowań dla różnych materiałów,
- lekka i kompaktowa konstrukcja frezarki zwiększa łatwość użytkowania i komfort pracy,
- w stopie dwuręcznej posiada nastawny ogranicznik głębokości w dwuręcznej podstawie pozwala precyzyjnie dobrać głębokość, a dodatkowo ma 5 pozycji szybkich nastaw głębokości frezowania,
- gumowane rękojeści zapewniają pewne i wygodne prowadzenie frezarki we wszystkich kierunkach
- oświetlenie podwójnymi diodami LED zwiększa widoczność obrabianej powierzchni, pozwalając uzyskać najwyższą dokładność obróbki
- posiada mechanizm blokady wrzeciona do szybkiej wymiany frezów jednym kluczem
Wyposażenie frezarki elektrycznej DeWalt D26203:
- 1 prowadnice równoległe
- 1 adaptery do odsysania pyłu
- tulejka zaciskowa 8 mm
- klucz 17 mm
- podstawa dwuręczna,
- stożek centrujący
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiazuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
| waga kg: | 2,9 kg |
| na wyposażeniu: | stopa standardowa, prowadnica równoległe, adaptery do odsysania pyłu, tulejka zaciskowa 8 mm, klucz 17 mm, stożek centrujący, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 16000-27000 obr/min |
| wielkość suwu wgłębnego: | 55 mm |
| moc znamionowa: | 900 W |
| średnica tulei zaciskowych: | 8,0 mm |
| typ frezu: | na trzpieniu |
| opakowanie: | karton |
| max. średnica freza: | 36 mm |
| EAN: | 5035048262269 |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.55 kg |
| długość opakowania: | 33.70 cm |
| szerokość opakowania: | 31.00 cm |
| wysokość opakowania: | 18.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
