Aktualności

ŚNIADANIE NARZĘDZIOWE

Data dodania: 2014-07-06 22:56:57

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH na kolejne już śniadanie narzędziowe w naszej firmie.

tym razem spotykamy się 15-16 lipca 2014 w godzinach od 7.30 do 12.00 w siedzibie naszej firmy przy ul. Strażackiej 37 w Bielsku-Białej (Wapienica).

nowości, promocje, oferty specjalne i testy narzędzi firm: ALPEN, BAHCO, BESSEY, KNIPEX, MAKITA I WERA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

oczywiście dla wszystkich kawa, herbata i kanapki na dobre rozpoczęcie dnia...

Czytaj dalej

NASZA NOWA STRONA

Data dodania: 2014-04-30 23:24:47

       Już jesteśmy !!! z kilkumiesięcznym opóźnieniem, ale w końcu oddajemy do Państwa dyspozycji naszą nową stronę internetową, ma ona przede wszystkim pokazać Państwu jak najszerszą ofertę narzędzi, które znajdą Państwo w naszym stacjonarnym i realnym sklepie, pomóc w doborze właściwych narzędzi i akcesorii do Waszych potrzeb, no i w końcu umożliwić robienie zakupów przez internet.

    Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi na temat funkcjonowania naszej strony czy jej zawartości. Będziemy ją  ciągle udoskonalać, uaktualniać i rozbudowywać o kolejne funkcjonalności, tak aby była pomocna dla Państwa.

PHU A/B/C

Czytaj dalej

O firmie

   Nasze przedsiębiorstwo od początku działalności współpracuje z czołowymi europejskimi i światowymi producentami profesjonalnych narzędzi

Oferowanie wysokiej klasy narzędzi ściśle wiąże się z orientacją naszej firmy na jak najlepsze i w miarę możliwości kompleksowe zaspokajanie potrzeb klientów.

    W kategorii narzędzi ręcznych i akcesorii jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm: ALPEN, BAHCO, BESSEY, BETA, ERDI,  FAR, IRIMO,  KOMELON, KNIPEX, RUKO, STABILA, STANLEY i WERA , bardzo blisko współpracujemy również z firmą KOKEN (nasadki i akcesoria), STAHLWILLE czy WIHA

   Elektronarzędzia i narzędzia pneumatyczne -  tutaj jesteśmy dystrybutorem autoryzowanym firm: BLACK&DECKER, BOSCH, DeWALT, FEIN, GRITT, KEYANG, MAKITA, MILWAUKEE, RYOBI i RUBI, współpracujemy z HITACHI, FESTOOL

  Prowadzimy autoryzowany serwis narzędzi: BLACK&DECKER, BOSCH, DeWALT,  IRIMO, MAKITA, MILWAUKEE, RYOBI.

 ZAPRASZAMY do naszego sklepu firmowego w Bielsku-Białej (Wapienica), przy ul.  Strażackiej -  z największym wyborem narzędzi i akcesorii na południu Polski lub do kontaktu z jednym z naszych przedstawicieli handlowych. 

 

JESTEŚMY ZAWSZE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI !!